Pletený Újezd - přízemní dům

Nákup nemovitosti je velkým životním rozhodnutím. Každý, kdo toto rozhodnutí udělá, se nachází v odlišné životní situaci. Jsme si toho velmi dobře vědomi, a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a to včetně financování výstavby.

Nejběžnější modely pořízení naší nemovitosti jsou tyto:

„Chci být u toho“

V tomto modelu jste u výstavby od samého začátku a máte jistotu, že vyhlédnutý dům na místě, které se vám líbí, bude po dokončení váš. Můžete také zdarma rozhodovat o vnitřních dispozicích, umístění zásuvek, vypínačů, komínu pro krbová kamna a samozřejmě výběr obkladů, dlažeb a sanity dle vlastních představ. U tohoto modelu zaplatíte na počátku rezervační poplatek, jako projev vážného zájmu o konkrétní dům či bytovou jednotku. Následně uzavřeme příslušné kupní smlouvy na pozemek a dům, kde je kupní cena rozdělena do několika splátek podle prostavěnosti. Poslední splátka následuje až po řádné kolaudaci současně s převodem nemovitosti na vás.

„Kupuji až hotový dům“

U tohoto modelu není nutné platit v průběhu výstavby, celá kupní cena bude zaplacena až po kompletním dokončení domu a jeho kolaudaci. Není ovšem možné provádět jakékoliv stavební změny a dům bude postavený v našich standardech.

Pomůžeme vám s hypotékou:

Pokud se rozhodnete financovat nemovitost prostřednictvím hypotéky, náš tým finančních poradců pro vás porovná veškeré dostupné produkty u různých bank a poradí s výběrem nejvhodnějšího. Zbytek vyřídíme za vás.

Copyright ©2014, RD Rudná, s.r.o., Všechna práva vyhrazena / All rights reserved     |     Volejte: +420 602 640 931     |     e-mail: info@rdrudna.cz     |     Kontaktní formulář
Copyright ©2014, RD Rudná, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena / All rights reserved
Volejte: +420 602 640 931
e-mail: info@rdrudna.cz
Kontaktní formulář
close
detail